EFFORT Outdoor silovo – kondičné tréningy

Užite si skupinový tréning už od 6 € na hodinu

Funkčné tréningy zamerané na budovanie silovo – pohybových základov, zvyšovanie fyzickej zdatnosti bezpečným, efektívnym a zábavným spôsobom. Outdoor tréningy sú sezónnou „akciou“ (od apríla do okróbra) a preto podľa profilu skupiny vieme tréningový plán bližšie špecializovať (či už ide o beh, víkendových bojovníkov, tréning na konštrukciách, alebo ľudí, ktorí si chcú zacvičiť na čerstvom vzduchu).

Čo vám ponúkame

Energiou nabité skupinovky, zábava a radosť z pohybu

Kapacita 3-12
Outdoorové tréningy dokážeme rozšíriť až na 12 ľudí, avšak zásada vyrovnanej skupiny a rovnakého cieľa ostáva. V prípade veľkých rozdielov, odporúčame preradenie do inej skupiny, doškolenie s osobným trénerom, resp. fyzioterapeutom.

Atmosféra
Výhodou skupinových tréningov je tímovosť. Ako bývalí a súčasní športovci vieme, že dvom sa ťahá lepšie ako jednému. Tohto hesla sa držíme a preto sú naše skupinové tréningy vhodné pre známych, kolegov, rodinných príslušníkov či športovcov.

Dostupnosť
Ďalšou výhodou skupinových tréningov je ich ekonomickosť. Jedným z najdôležitejších pravidiel úspechu v tréningu je pravidelnosť. Vďaka finančnej dostupnosti s nami môžete trénovať niekoľko krát do týždňa a môžete tak mať lepšie výsledky ako niekto, kto trénuje individuálne raz za čas.

Podrobné informácie

Typ: Skupinový tréning
Počet osôb: 6
Cena: 6 €
Miesto: Effort Fitness, Kyjevské námestie 3, Banská Bystrica

Pre koho je program určený

  • Pre mužov, ženy každého veku
  • Profesionálnych semi-pro a rekreačných športovcov, víkendových bojovníkov
  • Rodiny s deťmi
  • Možnosť vytvorenia menších „ekonomickejších“ skupín (kolegovia, rodina, priatelia, známi, športovci…). Podmienkou je rovnaký cieľ alebo výkonnostná úroveň.

Priebeh služby

  • rozhovor
  • vstupná diagnostika
  • pohybová príprava pre zvládnutie základných pohybových vzorov, techniky, rozcvičenia, princípov a pravidiel efektívneho a bezpečného cvičenia
  • návrh tréningového plánu podľa osobných potrieb, cieľov a stavu klienta
  • samotné tréningy (tréningy sú prispôsobované aktuálnej situácii vzhľadom na faktory ako regenerácia, energia, sila a pod.)
  • pravidelné vyhodnotenie pokroku a prispôsobenie plánu

Cena a podmienky služby

Cena programu je individuálna, závislá počte tréningových jednotiek. Počet jednotiek je spravidla závislý na individuálnych potrebách a možnostiach klienta.

Cena 1 tréningovej jednotky je od 6 €/hod.

Vyberte si svojho trénera

Skúsenosti našich klientov

5/5
„Aktívne sa snažím športovať už dlhé roky a za ten čas som odcvičila množstvo tréningov (či už individuálnych alebo skupinových) s rôznymi trénermi vo fitkách alebo na funkčných a crossfitových tréningoch. Bez váhania môžem konštatovať, že Janko (alebo Johnny :) je z nich najlepší.“

Banská Bystrica

4/5
„Pod Jančiho vedením trénujem už vyše troch rokov. Ja ako klientka myslím že som dosť komplikovaná a práve Johnny je tou osobou, ktorá mi vie dodať silu a energiu podávať výkony. Často krát sa mi nechce, som unavená, nevyspatá, smutná, nervózna, hladná… No za ten čas ma Janči už prečítal tak, aby mi vedel zostaviť tréning , niekedy aj podľa nálady Výsledky z tréningov mám skvelé.“

Obchodná manažérka

5/5
„Na skupinových tréningoch sa mi páči individuálny prístup a priateľská atmosféra, vždy je to záruka príjemne stráveného času a zabavy.“

Banská Bystrica

5/5
„Naj relax po práci a zresetovanie celého dňa. Super tréner a kolektív. Naj špritny na svete :-)“

Banská Bystrica

Chcete trénovať vonku na čerstvom vzduchu a slnku?

Skupinový tréning sa otvára vždy pri naplnení minimálneho počtu 3 – 6 ľudí. Dajte nám o sebe vedieť a my sa vám pri otvorení skupiny ozveme.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu

Pomáhame vám trénovať bezpečne

Vysokoškolské vzdelanie a uznávané certifikácie

Plne vybavené, moderné tréningové centrum

Individuálny tréning pod dohľadom skúseného trénera

Odbornosť, ľudský prístup, zábava a hlavne férové ceny

Zostaňte s nami v kontakte

Prihláste sa k odberu našich najnovších článkov a získajte overené tipy pre zefektívnenie svojho tréningu.
Fotka Erika, ktorý odporúča newsletter Effort
„Tipy mi pomohli výrazne zefektívniť môj tréning a pochopiť súvislosti. Pomôžu aj vám.“

Erik Ďurišin

Ochrana vašich osobných údajov je pre nás priorita!