Potrebujete poradiť?

Po–Pia, 6–19 hod

EFFORT Špecializovaný kruhový tréning pre ženy

Užite si skupinový tréning už za 10 € na hodinu

Špeciálne tréningy pre dámy každého veku. Heslom tréningu je „Silná žena je zdravá. A zdravá žena je krásna“.

Čo vám ponúkame

Zadok, bruško, paže, stehná... máme pre vás riešenie

Malá skupina 3 – 6 dám
Z kapacitných a kvalitatívnych dôvodov neponúkame skupinové tréningy pre viac žien. Tento počet stále dovoluje trénerovi pristupovať individualizovane a prispôsobať cvičenia podľa obtiažnosti. Tréning pre ženy je špecifický svojou atmosférou. Nemusíte sa obávať, že nevládzete alebo sa na vás bude niekto pozerať.

Kritické partie
Máme niekoľkoročné skúsenosti s tréningom so ženami. Roky počúvame, čo vás trápi. Práve preto je tento skupinový tréning zosnovaný na želanie. Sme kondiční tréneri, takže náš plán pre vás nie je obyčajný kruháč. Nebudeme robiť brušáky z ktorých vás bude bolieť krk a kríže. Nebudeme celý tréning naťahovať gumičky s ktorými sa akurát tak dobre rozcvičíte. Veda nám už dávno dala návod v podobe efektívnejších cvičení na každú partiu a postupov (metód), ktoré svalstvo spevnia, vyformujú a zároveň sú bezpečné a zábavné.

Svaly si treba zaslúžiť
Zabudnite prosíme vás na svalnaté mužatky (netrénujú 1-3 hod. za týždeň), na dvíhanie ťažkých váh (keď zosilniete samé si ich budete pýtať, no najprv treba zvládnuť základy), na spaľovače tukov, diéty (nič také neexistuje, stačí porozumieť energetickej bilancii)… S nami budete precvičovať brucho, stehná, zadok, paže, izolovane (pre dobrý pocit) aj komplexne („funkčnosť“ do bežného života). Zhodiť kilo tuku môže trvať 1 – 2 týždne. No získať, spevniť svaly to trvá dlhšie.

Verte nám, nebudete len lepšie vyzerať, budete sa lepšie cítiť, budete viac vládať a možno sa vyhnete zbytočným zdravotným a pohybovým problémom, plynúcim zo slabosti, neaktivity či nadváhy.
Pomôžeme vám so stravou, tak aby ste chudli a naučíme vás trénovať tak, aby vynikli vaše ženské partie a pohybový prejav v každodennom živote.

Skúsenosti našich klientov

5/5
„Takmer po 2 rokoch cvičenia pociťujem zmenu v sile a vytrvalosti a aj zmeny na postave o čo mi ide najviac. Takýto typ tréningu s Tommym určite vrelo doporučujem každému. Som šťastná vďaka vám :-)“

Banská Bystrica

5/5
„Na skupinových tréningoch sa mi páči individuálny prístup a priateľská atmosféra, vždy je to záruka príjemne stráveného času a zabavy.“

Banská Bystrica

5/5
„Naj relax po práci a zresetovanie celého dňa. Super tréner a kolektív. Naj špritny na svete :-)“

Banská Bystrica

Chcete trénovať spolu s ďalšími odhodlanými ženami?

Skupinový tréning sa otvára vždy pri naplnení minimálneho počtu 3 – 6 ľudí. Dajte nám o sebe vedieť a my sa vám pri otvorení skupiny ozveme.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu

Pomáhame vám trénovať bezpečne

Vysokoškolské vzdelanie a uznávané certifikácie

Plne vybavené, moderné tréningové centrum

Individuálny tréning pod dohľadom skúseného trénera

Odbornosť, ľudský prístup, zábava a hlavne férové ceny

TeamEffort.sk