Potrebujete poradiť?

Po–Pia, 6–20 hod

Individuálne tréningy / Banská Bystrica

Trénujte individuálne už od 15 € za tréning

Hľadáte osobného trénera v Banskej Bystrici? Neviete ako sám začať alebo sa Vám jednoducho nechce a ocenili by ste vedenie? Pomôžeme Vám zvýšiť silu, kondíciu, kvalitu pohybu a života. Naučíme Vás techniku základných cvičení aby ste neskôr boli úplne samostatný a nezávislý. Či už ide o redukciu hmotnosti, naberanie sily a svalov, formovanie a spevňovanie postavy alebo len lepší pocit, chceme aby bol pre Vás osobný tréning bezpečný, efektívny a zábavný zároveň.

Čo vám ponúkame

Súkromie, odbornosť a maximálna pozornosť skúseného trénera

Absolútne súkromie, len ty a tvoj tréner
Pri individuálnom tréningu máte najväčší pocit súkromia. Trénujete len Vy spolu so svojim trénerom. Bez ďalších rušivých vplyvov. Tréner navyše sústreďuje svoju pozornosť iba na Vás.

Prispôsobenie tréningu konkrétnemu dňu
Máte záujem trénovať skoro ráno, doobeda, poobede, či večer? Žiadny problém.

Tréning v plne vybavenom tréningovom centre alebo outdoor
Naše situovanie tréningového centra a podmienok nám dovolujú trénovať vo vnútri, ale aj outdoor na workoutovom ihrisku či využívať rôzne bežecké tréningové prostriedky ako štadión, 60m dráha, schody, fartlek v okolí, naklonená rovinka… ideálne pre bežcov, športovcov alebo zdravých ľudí, ktorí chcú začať behať.

Podrobné informácie

Typ: Individuálny tréning
Počet osôb: 1-2
Cena: 15 €
Miesto: Effort Fitness, Kyjevské námestie 3, Banská Bystrica

Pre koho je program určený

  • Pre mužov, ženy každého veku
  • Profesionálnych semi-pro a rekreačných športovcov, víkendových bojovníkov
  • Rodiny s deťmi
  • Možnosť vytvorenia menších „ekonomickejších“ skupín (kolegovia, rodina, priatelia, známi, športovci…). Podmienkou je rovnaký cieľ alebo výkonnostná úroveň.

Priebeh služby

  • rozhovor a anamnéza
  • vstupná diagnostika a testy
  • pohybová príprava pre zvládnutie základných pohybových vzorov, techniky, rozcvičenia, princípov a pravidiel efektívneho a bezpečného cvičenia
  • návrh tréningového plánu podľa osobných potrieb, cieľov a stavu klienta
  • samotné tréningy (tréningy sú prispôsobované osobnému, pracovnému a športovému životu vzhľadom na každodenné problémy, faktory regenerácie, zdravotného stavu… a pod.)
  • pravidelné vyhodnotenie pokroku a prispôsobenie plánu

Cena a podmienky služby

Cena programu je individuálna, závislá od trénera.

Cena 1 tréningovej jednotky je od 15 – 20 €/60 min.

Bližšie informácie o spôsobe platby, pravidlách a storno podmienkach nájdete v sekcii VII. bode 10 – Obchodné podmienky. V skratke 24 a viac hodín má klient nárok na zmenu či zrušenie služby. Ideálne do 20:00h večer predchádzajúceho dňa. Zrušenie tréningu alebo termínu (fyzio/ masáž) vdaný deň z akéhokoľvek dôvodu služba prepadá v plnej výške.

Vážime si váš aj náš čas. Tieto pravidlá slúžia ako férové hranice vzťahu medzi trénerom a klientom. Zakladáme si na komunikácií a dôvere. Rozumieme, že do života prichádzajú neočakávané situácie (rodinné, pracovné, zdravotné…), ale bez jasných pravidiel, každý vzťah časom narazí na nesúlad. Takýmto spôsobom sa vieme svojej práci venovať naplno a riešiť problémy v neosobnej rovine.

Skúsenosti našich klientov

5/5
„Cvičeniu sa venujem už dlhodobo ale až tréningy s Aďom mi priniesli ten správny efekt. Vždy zostaví tréningový plán šití na mieru a vie ma motivovať k lepším výkonom. Má zodpovedný prístup, časovo sa vždy vieme zladiť a okrem cvičenia mi radí aj pri správnej výžive čo je veľké plus. Radosť chodiť trénovať, môžem len odporučiť ! „

Študentka

5/5
„Tomaš je iný ako ostatní treneri, skutočne chce spoznať toho človeka a pomôcť najlepšie ako vie.“

Bratislava

5/5
„S Johnym trénujem už 3,5 roka. Vždy pre mňa pripraví zaujímavý tréning, ušitý na mieru, po ktorom sa cítim perfektne. Stále je usmiaty, pozitívne naladený,  je to profesionál. Už teraz sa teším, keď sa opäť stretneme a budeme trénovať.“

Banská Bystrica

5/5
„10 rokov ma nikto nevedel dať dokopy. Teraz sa teším na každý tréning s Tommym.“

Banská Bystrica

5/5
„Takmer po 2 rokoch cvičenia pociťujem zmenu v sile a vytrvalosti a aj zmeny na postave o čo mi ide najviac. Takýto typ tréningu s Tommym určite vrelo doporučujem každému. Som šťastná vďaka vám :-)“

Banská Bystrica

5/5
„Andrej nie je len tréner s ktorým cvičím už tri roky, čo znamená, že som s ním spokojný na 101%. Pomohol mi po ťažkom ochorení dostať sa späť do formy a v neposlednom rade je Andrej dobrý človek so správnym pohľadom na život. Určite odporúčam každému.“

Banská Bystrica

Chcete trénovať individuálne pod vedením skúseného trénera?

Po vyvplnení kontaktného formulára, budete presmerovaný na vyplnenie bližšieho vstupného formulára. Tento formulár nám pomáha Vás lepšie spoznať, vybrať vhodnejšieho trénera a obom stranám šetrí čas. Po spracovaní formulára (štandardne do 2 dní) Vás kontaktuje jeden z našich trénerov a pozve na krátke osobné stretnutie.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu

Pomáhame vám trénovať bezpečne

Vysokoškolské vzdelanie a uznávané certifikácie

Plne vybavené, moderné tréningové centrum

Individuálny tréning pod dohľadom skúseného trénera

Odbornosť, ľudský prístup, zábava a hlavne férové ceny