Potrebujete poradiť?

Po–Pia, 6–20 hod

EFFORT nie je fitko, ale tréningové centrum

Náš rozrastajúci team tvoria kvalifikovaní ľudia. V čom je náš prístup iný? Nespájame naraz 6 ľudí, dokonca ani dvoch bez odobrenia a rovnakej výkonnosti či cieľa, neposielame sms počas tréningov, necvičíme čo nás prave napadne.

 

Zameriavame sa hlavne na individuálne tréningy, malé skupiny s rovnakým cieľom alebo výkonnosťou, športové kluby a prípravy. Či už ide o redukciu hmotnosti, estetiku postavy, rekondíciu po zraneniach, odstraňovanie pohybových obmedzení, zvyšovanie fyzickej zdatnosti a výkonu, jediné čo potrebujete sú spoľahlivejšie informácie a profesionálny prístup.

 

Spolupráca s nami zahŕňa vybrané testy, posúdenie aktuálneho stavu, spolupráca s fyzioterapeutom, absolvovanie pohybovej prípravy (technika a detaily), analýza stravovacích návykov a životosprávy, poradenstvo v oblasti výživy a regenerácie.

 

V zahraničí je komplexná starostlivosť štandard. Netvrdíme, že sme najlepší, ale učíme sa od nich.

Naša filozofia

Bezpečnosť, efektívnosť, ale hlavne radosť z pobybu

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá
Zdravie je na prvom mieste. Paradoxne jedna z hlavných výhod silového tréningu je znižovanie rizika zranenia (Case et al., J Strenght & Cond., 2020). Pred začatím spolupráce s nami absolvujete rozhovor, vyplníte dotázník, zistíme anamnézu. Nasleduje niekoľko testov a v prípade potreby konzultujeme zistenia s fyzioterapeutom.

Váš čas využívame efektívne
Týždeň má 168 hodín. Z toho spolu odtrénujeme 1 – 5 hodín. Tréningový plán a spoločnú tréningovú jednotku zodpovedne plánujeme a naplno sa vám venujeme. Vieme, že život nie je len o tréningu a výsledky nie sú všetko. Preto súčasťou procesu je hlavne podpora, vzdelávanie a priateľská komunikácia. Aby ste sa jedného dňa stali najlepším trénerom pre seba.

Pohyb je radosť a zábava
Dobrý tréner vás netýra, dobrý tréner vás vedie, zlepšuje a ukazuje cestu, ktorú ste schopní prejsť. Len to čo človeka baví, dokáže robiť pravidelne a dlhodobo. Naše tréningové plány a výber metód sa vám snažíme prispôsobovať.

kombinovaná prax
0 +

všetkých trénerov Effort tímu

certifikácií
0 +

slovenských aj medzinárodných

konferencií
0 +

s aktívnou a pasívnou účasťou Effort tímu

spokojných klientov
0 +

pod vedením našich trénerov

Tréningové centrum

Nadštandarné vybavenie
pre bezpečný a efektívny tréning

Funkčná zóna, ktorá nemá široko ďaleko konkurenciu. Základy gymnastiky, atletiky, vzpierania, boxu, silového/ kondičného/ funkčného tréningu na jednom mieste. Disponujeme špeciálnymi osami, kettlebelmi až do 48 kg, jednoručkami až do 40kg, 15m monkey/ ninja dráhou z kruhov, pomôckami pre fyzio tréning. Naučíme vás základy, ktoré nemá 90% populácie a ktoré vám budú slúžiť do konca života. Nemučte sa cvičením. Inteligentne trénujte.

Team Effort Partneri

Partneri vďaka, ktorým napredujeme

Mali sme šťastie na výber skvelých partnerov, ktorý nam pomohli zrealizovať funkčne vybavené tréningové centrum a pomáhajú s jeho prevádzkou. Patrí im naša veľká vďaka.
Logo - Alma color je partner Effort fitness & training center
Logo - Citonova je partner Effort fitness & training center
Logo - Impresso caffe je partner Effort fitness & training center
Logo - Inšataltér BB je partner Effort fitness & training center
Logo - Kastini je partner Effort fitness & training center
Logo - Quenn Barber je partner Effort fitness & training center
Logo - Shadle je partner Effort fitness & training center
Logo - Under Armour je partner Effort fitness & training center
Logo - Vivobarefoot je partner Effort fitness & training center
Logo - Žabka je partner Effort fitness & training center