Potrebujete poradiť?

Po–Pia, 6–20 hod

Prehab, Strenght & Movement Seminár OOST Level 1

Seminár vedie: 

Praktický seminár, na ktorom sa naučíte všetky základné pohybové vzory a pohyby a vytvoríte si ucelený tréningový systém.

Čo vám ponúkame

Dvojdňový kurz, ktorý pokrýva celý tréningový systém od prípravy až silovo pohybové základy.

Ovládni a oprav svoje telo Level 1 – 5 (OOST Level 1 – 5) je názov praktického semináru, ktorý sa aktuálne koná len 2x do roka (najbližšie jeseň 2020). V poradí ide už o 16ty (13xBB, 2x BA, 1xČR), ktorým prešlo viac ako 150 ľudí.

Tvorí ho systém z vybraných pohybov/ cvičení zo silovej gymnastiky, funkčného a silové tréningu, bojových, tanečných a pohybových umení ako aj terapie a (p)rehab prístupov, ktoré sa mi rokmi efektívnosťou a jednoduchosťou overili či už pri vlastnom progrese alebo s desiatkami „trainees“.

Rovnako je to možnosť pre klientov videoprogramu a členov skupiny Tréningová poradňa si prejsť program naživo s autorovou pomocou a individuálnejším prístupom. Výhodou je samozrejme nezastaviteľná aktualizácia poznatkov, konceptu a pravidelné dopĺňanie informácií a detailov do cvikov, metód ako aj vedenia.

Na seminári budeme používať gymnastické základy  a prostriedky: ako hrazdy s rôznym úchopom, vysoké aj nízke kruhybradlá, zem. Rôzne moderné pomôcky a „hračky“ ako foam rollery (masážne valce), expandre, minibandy, trx, voľné váhy – jednoručky, kettlebely, osky.

Podrobné informácie

Termín: 23. mája 2020
Kapacita: 12 osôb
Cena: 119 €
Miesto: Effort Fitness, Kyjevské námestie 3, Banská Bystrica

Prečo sa zúčastniť

  • naučíte základy pre každodenný život či šport
  • spoznáte systém, ktorý vám bude slúžiť dlhodobo
  • získate informácie, za ktoré som sám zaplatil tisíce €

Komu najviac pomôže

  1. Pre trénerov a terapeutov, ktorí sledujú moju prácu a buď sú zvedaví o čom je systém, ako zapadá do ich práce a v čom sa odlišuje.
  2. Súčasní alebo bývalí amatérski/ profesionálni športovci, ktorí sa chcú dovzdelať, získať poznatky do svojho športu alebo každodenného života.
  3. Pre verejnosť a ľudí, ktorí začínajú pociťovať nekomfort vo vlastnom tele, potrebujú riešiť svoju neaktivitu resp. sedavé zamestnanie.
  4. Najviac ho ocenia ľudia – samoukovia pre ktorých je pohyb potešenie, povolanie, naplnenie a nie trest.

Harmonogram

I. Teoretická časť (úvod, prezentácia, poznatky, princípy, systém)
II. Praktická časť
1. časť Warm Up (metóda RAMP postup, R – zvýšenia prekrvenia, A – aktivácie, M – rozhýbanie kĺbov, P – nabudenie)
2. časť Level 1 – 5 Trup (funkcie – anti-lateral flexion, antiextension, antiflexion)
3. časť Level 1- 5 horné končatiny (horizontálny/ vertikálny ťah/ tlak)
4. časť Level 1 – 5 dolné končatiny (tlak, ťah, uni/ bilateral, knee/ hip dominant)
III. časť Diskusia

Cena a podmienky kurzu

už od 119 €

V cene semináru získate certifikát o účasti, video manuál semináru, resp. celého systému (pdf prelinkované s videami pre lepšie pochopenie), malé občerstvenie v podobe ovocia, kávy a navyše doživotný vstup do podpornej FB skupiny, ktorá slúži ako tréningová poradňa.

Seminár OOST - Prehab, Strenght, Movement - certifikát

Skúsenosti účastníkov

5/5
„Určite, rád by som sa zúčastnil takého kurzu už keď som mal 15-16 a začínal som cvičiť aby som predišiel zbytočným zraneniam, chybnej technike a zlozvykom. Mne to úplne naplnilo a prekonalo očakávania a myslím že každý si z toho niečo odnesie vzhľadom na široký záber.“

Praha

5/5

Ešte raz ďakujem za peckový deň.  Odpoveďe: 1. Teoretická časť v pohode. 2. Plynule si prešiel všetko. 3.celkovo mega super.  4. veľmi zrozumiteľne úplne stačilo. 5 nenapadá mi 6. Ubehlo to ako voda, super široký záber 7.určite ano, tešil som sa ale predčilo to moje očakávania veľký zážitok a skúsenosti.  8. ano s pozdravom…

Pohybový nadšenec a tréner

5/5
„Tommy-ho seminár je spestrením pre všetkých, ktorých uviazli v pohybovom stereotype a hľadajú nové výzvy. Nakoľko na sebe chalanisko tvrdo pracuje, aby to dotiahol až na samotný pomyselný trénerský olymp, môžete sa spoľahnúť, že ním poskytnuté informácie a zručnosti sú starostlivo vyselektované a pripravené Vás posunúť vpred.“

Krupina

5/5
„Tento seminár mi dal viac ako som čakala,takže vrele odporúčam všetkým zvedavcom a športovým zanietencom..Celý seminár sa niesol v priateľskej atmosfére a na veľmi profesionálnej úrovni a na základe vlastnej precítenej skúsenosti som odhalila svoje slabé miesta a odišla som s návodom ako na nich popracovať,čo je super“

Handlová

5/5
„Workshop ma veľmi milo prekvapil. Absolvoval som podobné školenia ale Tomášové vysvetlenie dôležitosti visu a jeho rôzne variácie bolo v mojich očiach zatiaľ najlepšie. Rôzne cvičenia a pohybové hry boli takisto veľmi zaujímavé. Som rád, že nemusíme za všetkým cestovať do Bratislavy.“

Košice

Zvládnite všetky základné pohybové vzory a vytvorte si funkčný tréningový systém

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system.

Nakupujte bezpečne

Nákupom nič neriskujete, objednávku môžete kedykoľvek zrušiť

Ponúkame vám len kvalitné, stovkami účastníkov overené kurzy

Ochrana vašich osobných údajov je našou prioritou

Môžete sa tešiť na osobný prístup a veľa veľa praxe